Jätkusuutlikkus

Roheline energia

Roheline energia

Tarbijate soovidega tuleb kaasas käia ka tootmisettevõtetel ning seetõttu oleme Respos võtnud eesmärgiks muuta oma tegevuse samm-sammult keskkonnasäästlikumaks. Selleks oleme kogu tootmises üle läinud Rohelise Energia kasutamisele. Rohelist Energiat toodetakse 100% taastuvatest energiaallikatest, peamiselt päikese-, tuule- ja hüdroenergiast.

Valides Respo haagise võid olla kindel, et toetad loodussõbralikku tarbimist ja aitad sellega panustada keskkonnasäästliku mõtteviisi edendamist.


Kvaliteedijuhtimissüsteem

Meie tootearendajate insenerikogemused, 3D CAD tehnoloogia ja hästi läbimõeldud tootmisprotsessid võimaldavad paindlikult arvestada klientide soovidega ja pakkuda väga laia tootevalikut. Püüame leida igale kliendi eesmärgile rahuldava tehnilise lahenduse.

2005. aastast juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem on Bureau Veritas järelevalve all ja omab ISO 9001:2015 juhtimissüsteemi sertifikaati. Kõik meie haagised vastavad EL-s kehtestatud kvaliteedinõuetele, nende komponendid on testitud EL laborites, haagistel on Hollandis kinnitatud tüübikinnituse sertifikaadid.
Kvaliteedijuhtimine

Tootearendus


Tootearendus

Uued haagiseperekonnad on kaasaegsed ja konkurentsivõimelised kogu Euroopas.

Mini-caravanide lihtsus ja mugavus, kastihaagiste vastupidavus, soojakhaagiste multifunksionaalsus või multirulli süsteemi praktilisus toob esile meie tootearendajate pädevuse ja nutikuse.

Oleme püüdnud olla tootearendusel suunanäitajad nii Eestis kui ka kogu Põhja-Euroopas.


Töötajasõbralikkus

Respo Haagised AS jaoks on töötajate heaolu väga oluline, mille tõestuseks on ettevõtte töötajate keskmine tööstaaž – 11 aastat. Ettevõte hindab, planeerib ja soosib töötajate õpet ja täiendamist. Tartumaa parim tööandja 2020.
Töötajasõbralikkus

InnovatsioonInnovatsioon

Järjepidev innovaatilisus – kaasaegse tehnoloogia kasutamine, kvaliteetsed materjalid ja komponendid ning hoolikas töö kindlustavad haagiste tugeva ja vastupidava konstruktsiooni ning pika kasutusea.

Nutikad lahendused

Respo 24/7 iseteeninduspunktid on ainulaadsed kogu maailmas. Enam ei pea Te ootama järjekorras ega sõltuma nädalapäevast või esinduse lahtiolekuaegadest, vaid saate haagise osta ööpäevaringselt, just endale sobival ajal.

Veel on kontaktivaba lähenemine haagiste hooldusele, kus saate jätta enda haagise vastuvõtupunkti 24/7. Järgneval tööpäeval teeme haagisele algse kontrolli, koostame remondi/hoolduse maksumuse ning seejärel võtame Teiega ühendust, et kinnitada teostatavad tööd.

Samuti avasime esimesena Eestis e-poe, kust saab osta haagiseid, haagiste lisavarustust ja varuosasid.
Nutikad lahendused