Kvaliteet

Respo kaubamärgiga haagis on algusest peale olnud tuntud kõrge kvaliteediga tootena nii Eestis kui välismaal. Tänu toodete heale mainele on Respost saanud Eesti suurim haagisemüüja, oleme hoidnud liidripositsiooni alates 2006. aastast (Maanteeameti andmed).

Järjepidev innovaatilisus - kaasaegse tehnoloogia kasutamine, kvaliteetsed materjalid ja komponendid ning hoolikas töö kindlustavad haagiste tugeva ja vastupidava konstruktsiooni ning pika kasutusea.

2005. aastast juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem on Bureau Veritas järelevalve all ja omab ISO 9001:2015 juhtimissüsteemi sertifikaati.  Kõik meie haagised vastavad EL-s kehtestatud kvaliteedinõuetele, nende komponendid on testitud EL laborites, haagistel on Hollandis kinnitatud tüübikinnituse sertifikaadid.

Meie tootearendajate insenerikogemused, 3D CAD tehnoloogia ja hästi läbimõeldud tootmisprotsessid võimaldavad paindlikult arvestada klientide soovidega ja pakkuda väga laia tootevalikut. Püüame leida igale kliendi eesmärgile rahuldava tehnilise lahenduse.

ISO 9001:2015 sertifikaat

ISO