Kvaliteet

Respo kaubamärgiga haagis on algusest peale olnud tuntud kõrge kvaliteediga tootena. Selle põhjuseks on kvaliteetsete materjalide ja komponentide kasutamine ning tugev ja vastupidav konstruktsioon.

Kaasaegne tehnoloogia ja täpne töö tagavad haagiste pika kasutusea ja vastavuse kõrgetele kvaliteednõuetele.

2005. aastal juurutasime ISO 9001 standardile vastava kvaliteedijuhtimissüsteemi nii tootmis- kui ka müügiprotsesside haldamiseks.

Kasutame vaid kvaliteetseid, peamiselt EL riikidest pärinevaid detaile ning toorainet (samad tehased valmistavad komponente ka autotootjatele). Suured kogused võimaldavad hinnalisi komponente soodsamalt sisse osta, seepärast saame pakkuda väga head hinna ja kvaliteedi suhet.

Meie toodangu headust näitavad ilmekalt ka mitmete tehnikaajakirjade poolt läbiviidud testide võitmine, positiivne tagasiside klientidelt ja madal reklamatsioonide tase.

Veidi rohkem kui kahekümne turul oldud aastaga on meie haagised ennast ise tõestanud: tänu toodete heale mainele on Respost tänaseks saanud Eesti suurim haagisemüüja. Oleme hoidnud liidripositsiooni Eesti haagiseturul alates 2006. aastast (ARK andmed).

Järjekindlalt  oleme vältinud järeleandmist hinnasurvele ja hästi odavate, kuid kliendi ootustele mittevastavate haagiste tootmist.

ISO 9001:2015 sertifikaat

ISO