14-päevane tagastusõigus

• Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate ostusumma tagasi (vastavalt e-poe üld- ja tellimustingimuste punktile 2.6).

• Toote tagastamiseks palume täita vabas vormis taganemisavaldus ja saata see e-posti aadressile epood@respo.ee. Toote saate tagastada Respo Haagised AS-i tehasesse Tõrvandis.

• Tagastamisele kuuluva Kauba halvenemise korral vastutab Ostja kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on Kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib ostja seda käsitseda ja kasutada üksnes nii, nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha poes.

• Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates Ostja taganemisavalduse saamisest. Respo Haagised AS võib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni Ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud Kauba või esitanud tõendi, et ta on selle Kauba tagasi saatnud.