Meist

AS Respo Haagised asutati aastal 1990, tänaseks oleme turuliider Eestis ja üks juhtivatest sõiduauto järelhaagiste tootjatest Balti- ja Skandinaaviamaades.

Ettevõtte missiooniks on laias valikus sõiduautodele ja kaubikutele sobivate haagiste ja nende lisavarustuse tootmine, müük, remont ning müügijärgne hooldus eesmärgiga pakkuda klientidele haagiste kasutamiseks vajalikke kvaliteetseid terviklahendusi.

Usume, et meie areng ja edukus sõltuvad ka edaspidi just neist tuhandetest klientidest, kes valivad Respo haagise ja seepärast oleme oma klientidele jäägitult pühendunud.

Kvaliteet

Meie disainerite insenerikogemused, 3D CAD tehnoloogia ja toodangu pidev testimine tagavad iga üksiku haagise kvaliteedi.

Automatiseeritud tootmisprotsessid, kaasaegsed tööpingid ja kvaliteetsed komponendid on kõik olulisteks tingimusteks, mis määravad Respo haagise pika kasutusea.

Kõik meie haagised vastavad EL direktiivide nõuetele, komponendid on testitud EL laborites, samuti on haagistel tüübikinnituse sertifikaadid.

Nomenklatuur ja tootearendus

Respo tootevalikus on suur hulk erinevaid kastihaagiseid, furgoone, platvorme, haagised paatide, skuutrite, väikekaatrite, hobuste, koerte, mootorsaanide, lumepuhurite, autode jms. veoks.

Meie eesmärgiks on alati olnud järjepidv tootearendus ning olemasolevate mudelite täiustamine. Teeme koostööd Tartu Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli teaduritega, et leida Teie soovidele vastavaid uusi ja vastupidavaid lahendusi.

Lisavarustus, varuosad, hooldus ja remont

Erinevate kasutajate erinevaid vajadusi arvestades on lisavarustuse valik suur, alates tööriistakastidest, poordikõrgendustest, tugijalgadest ja -ratastest kuni elektriliste vintside, tentide ja kattekaanteni.

Kuna Respo on tuntud vastupidava haagise tootjana, on kvaliteetsed ja vastupidavad ka meie pakutavad varuosad ja tarvikud.

Teenustest pakume veel haagiste järelhooldust ja remonti.

Haakekonksud

Vajadusel saate meilt soodsalt haakekonksu koos paigaldusega. AS Respo Haagised on Auto-Hak ja Steinhof toodete ametlik maaletooja Eestis. Lisaks tellime haakekonkse veel teistelt tootjatelt üle Euroopa, nii on meil pidevalt saadaval haakekonksud peaaegu kõigile automarkidele.

Turud

Respo on turuliider Eestis, Soomes ja Lätis ning viie suurima haagistemüüja seas Norras, Rootsis ja Leedus.

Müüme haagiseid ka Saksamaale, Poola, Bulgaariasse, Venemaale, Ukrainasse, Austraaliasse ja Keeniasse.

Kõige eksootilisem koht, kust oleme tellimusi saanud, on Mauritiuse saar India ookeanis!

respo