Meist

AS Respo Haagised asutati aastal 1990, tänaseks oleme turuliider Eestis ja üks juhtivatest sõiduauto järelhaagiste tootjatest Balti- ja Skandinaaviamaades.

Ettevõtte missiooniks on laias valikus sõiduautodele ja kaubikutele sobivate haagiste ja nende lisavarustuse tootmine, müük, remont ning müügijärgne hooldus eesmärgiga pakkuda klientidele haagiste kasutamiseks vajalikke kvaliteetseid terviklahendusi.

Usume, et meie areng ja edukus sõltuvad ka edaspidi just neist tuhandetest klientidest, kes valivad Respo haagise ja seepärast oleme oma klientidele jäägitult pühendunud.

Kvaliteet

Meie kvaliteedipoliitika eesmärgiks on hoida ja arendada Respo kui tugeva ja kvaliteetse haagise tootja ning kliendikeskse ettevõtte mainet nii kodu- kui välisturgudel ja olla haagisetootmises tootearenduse tipus, et rahuldada ka kõige nõudlikumate klientide vajadused. Selleks me:

- järgime rahvusvahelisi standardeid ja ettevõttes kehtivaid kvaliteedisüsteemi nõudeid;

- selgitame välja kliendi vajadused ja leiame kõiki võimalusi arvestades parima lahenduse;

- kasutame ainult kvalifitseeritud, oma tööd ja ettevõtte kvaliteedisüsteemi nõudeid hästi tundvat personali;

- kasutame kõrge kvalifikatsiooniga ja kontrollitud alltöövõtjaid;

- kontrollime saavutatud kvaliteeti protsesside mõõtmise ja jälgimisega.

Nomenklatuur ja tootearendus

Respo tootevalikus on suur hulk erinevaid kastihaagiseid, furgoone, platvorme, haagised paatide, skuutrite, väikekaatrite, mootorsaanide, lumepuhurite, autode jms. veoks.

Meie eesmärgiks on alati olnud järjepidev tootearendus ning olemasolevate mudelite täiustamine. Teeme koostööd Tartu Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli teaduritega, et leida Teie soovidele vastavaid uusi ja vastupidavaid lahendusi.

Lisavarustus, varuosad, hooldus ja remont

Erinevate kasutajate erinevaid vajadusi arvestades on lisavarustuse valik suur, alates tööriistakastidest, poordikõrgendustest, tugijalgadest ja -ratastest kuni elektriliste vintside, tentide ja kattekaanteni.

Kuna Respo on tuntud vastupidava haagise tootjana, on kvaliteetsed ja vastupidavad ka meie pakutavad varuosad ja tarvikud.

Teenustest pakume veel haagiste järelhooldust ja remonti.

Haakekonksud

AS Respo Haagised on Auto-Hak ja Steinhof toodete ametlik maaletooja Eestis. Lisaks tellime haakekonkse veel teistelt tootjatelt üle Euroopa, nii on meil pidevalt saadaval haakekonksud peaaegu kõigile automarkidele.

Turud

Respo on turuliider Eestis, Soomes ja Lätis ning viie suurima haagistemüüja seas Norras, Rootsis ja Leedus.

Müüme haagiseid ka Saksamaale, Poola, Bulgaariasse, Ukrainasse, Prantsusmaale, Küprosele ja Šotimaale.

Kõige eksootilisem koht, kust oleme tellimusi saanud, on Mauritiuse saar India ookeanis!

respo