Registreerimine ja kindlustus

Esindusest ja e-poest ostetud haagise registreerimine volituse alusel:

Kõige lihtsam viis haagist liiklusregistribüroos arvele võtta on lasta see teha meil. Eraldi teenustasu me arvele võtmise eest ei küsi. Toimingu hind koosneb riigilõivust (93 EUR) ja haagise kohustuslikust liikluskindlustusest üheks aastaks (olenevalt haagise tüübist u. 5 – 15 EUR). Toimingu tegemiseks vajame ühekordset volitust meie töötaja nimele. Volituse blanketi leiate siit: Volituse blankett

Juhul kui soovite ise haagise arvele võtta:

Vajalikud dokumendid haagise arvelevõtmiseks liiklusregistris:

  • Avaldus Regionaalse Maanteeameti Liiklusregistri büroo blanketil
  • Ostu-müügi leping või arve

Eraisikust ostjal peab liiklusregistri büroole esitamiseks kaasas olema isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba). Juriidilisesest isikust ostjal peab liiklusregistri büroole esitamiseks kaasas olema esindaja isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba) ja ettevõtte volitus, kui toimingut teostav isik pole Äriregistri B-osa registrikaardil.

Haagise registreerimise maksumus

Haagise registreerimiseks tuleb tasuda riigilõiv 93€ Riigilõivu saab tasuda kas kohapeal pangakaardiga või ülekandega Rahandusministeeriumi arvele.

Kindlustus

Meie müügisaalis saate kiiresti ja mugavalt sõlmida liikluskindlustuse lepingu (PZU).

Registreerimine välisriigis

Toimingute jaoks välisriikide registris on tihti tarvis täiendavat dokumentatsiooni, meie toodetud haagistele on võimalik tellida tehase valmistustunnistus, komponentide sertifikaadid, testiraportid, komponendi markeering jms.