Respo Haagised AS

Tamme 21, Tõrvandi, Kambja vald 61715 Tartumaa

GPS: (58.326944, 26.707348)

Open hours: Mo - Fr 8-17, Sat 9-15

Telephone: +372 730 1841
Mobile: +372 511 9905 (e-pood)
E-mail: info@respo.ee
Commercial register no.: 10354808
VAT identification no.: EE100276080

Sales in Estonia

Meelis Koorm
Meelis Koorm

Sales Manager

Tel: +372 730 1841
meelis@respo.ee
etru
Helen Rihma
Helen Rihma

Sales Secretary (Estonia)

Tel: +372 730 1841
helen@respo.ee
etenru
Sven Kont
Sven Kont

Sales Represenative (Trailer sale and repair)

Mob: +372 527 6914
sven@respo.ee
etenru
Marko Köbas
Marko Köbas

Sales Represenative (Trailer repairs, spare parts and towbars, Estonia)

Tel: +372 730 1846
Mob: +372 5344 4401
marko.kobas@respo.ee
etenru
Mirko Muruoja
Mirko Muruoja

E-poe haldur

Mob: +372 511 9905
mirko.muruoja@respo.ee
eten

Export

Kristel Jõgi
Kristel Jõgi

Head of Export Department

Mob: +372 505 0488
kristel.jogi@respo.ee
etenrude
Tanel Svirgsden
Tanel Svirgsden

Sales Manager (Finland)

Mob: +372 515 7660
tanel.svirgsden@respo.ee
etenfi
Imre Aduson
Imre Aduson

Sales Representative (Finland)

Mob: +372 5340 3782
imre.aduson@respo.ee
etenfi
Siim Veersalu
Siim Veersalu

Sales Manager (Norway)

Mob: +372 510 4262
siim@respo.ee
etenfi
Rait Kera
Rait Kera

Account Manager (Norway, Sweden)

Mob: +372 5332 6500
rait.kera@respo.ee
eten
Villu Teppo
Villu Teppo

Müügi- ja arendusjuht (Soojakhaagised)

Mob: +372 511 2907
villu.teppo@respo.ee
eten
Edgar Vaarik
Edgar Vaarik

Müügiesindaja (Soojakhaagised)

Mob: +372 521 9155
edgar.vaarik@respo.ee
eten
Ahti Arvi
Ahti Arvi

Müügijuht (Läti, Leedu, Valgevene) homologeerimisinsener

Tel: +372 730 1842
Mob: +372 511 0849
ahti@respo.ee
etenrufi
Valmar Visnapuu
Valmar Visnapuu

Sales Manager (Russia)

Mob: +372 503 5754
valmar.visnapuu@respo.ee
etenru
Mirko Muruoja
Mirko Muruoja

Sales Manager (Mini-caravan)

Mob: +372 511 9905
mirko.muruoja@respo.ee
eten

Muud kontaktid

Eeva Adamson
Eeva Adamson

Personnel Manager

Mob: +372 512 4375
eeva.adamson@respo.ee
etenru
Kalju Veski
Kalju Veski

Tehnika- ja haldusosakond juhataja

Mob: +372 511 3417
kalju.veski@respo.ee
etru
Raamatupidamine
Raamatupidamine

Accounting

Mob: +372 501 2458
rp@respo.ee
et
Sisseost
Sisseost

Purchasing

Mob: +372 512 2678
ost@respo.ee
eten

Balti Haagis OÜ

Allika tee 8, Peetri küla, Rae vald

GPS: (59.390909, 24.824483)

Open hours: Mo - Fr 9-17

Telephone: +372 650 6061
Mobile: +372 5332 6560
E-mail: info@baltihaagis.ee

Sales in Estonia

Tauno Rand
Tauno Rand

Sales Manager (Estonia)

Tel: +372 650 6061
Mob: +372 50 89 225
tauno@baltihaagis.ee
etru
Kevin Didvig
Kevin Didvig

Sales

Tel: +372 650 6061
Mob: +372 5332 6560
kevin@baltihaagis.ee
eten