Respo Haagised AS

Tamme 21, Tõrvandi, Kambja vald 61715 Tartumaa

GPS: (58.326944, 26.707348)

Kauplus avatud: E - R 8-17, L 9-15

Telefon: +372 730 1841
E-post: info@respo.ee
Äriregistri nr.: 10354808
KMKR nr.: EE100276080

Müük Eestis

Meelis Koorm
Meelis Koorm

Müügijuht
Müügiosakonna juhataja

tel: +372 730 1843
mob: +372 504 8722
meelis@respo.ee
etru
Helen Rihma
Helen Rihma

Müügisekretär

tel: +372 730 1841
helen@respo.ee
etenru
Sven Kont
Sven Kont

Müügispetsialist (Haagiste remont ja varuosad)

mob: +372 527 6914
sven@respo.ee
etenru
Marko Köbas
Marko Köbas

Müügiesindaja (Haagiste remont, varuosad ja haakekonksud)

tel: +372 730 1846
mob: +372 5344 4401
marko.kobas@respo.ee
etenru

Eksport

Kristel Jõgi
Kristel Jõgi

Eksportmüügi osakonna juhataja

mob: +372 505 0488
kristel.jogi@respo.ee
etenrude
Tanel Svirgsden
Tanel Svirgsden

Müügijuht (Soome)

mob: +372 515 7660
tanel.svirgsden@respo.ee
etenfi
Imre Aduson
Imre Aduson

Müügesindaja (Soome)

mob: +372 5340 3782
imre.aduson@respo.ee
etenfi
Siim Veersalu
Siim Veersalu

Müügijuht (Norra)

mob: +372 510 4262
siim@respo.ee
etenfi
Rait Kera
Rait Kera

Kliendihaldur (Norra, Rootsi)

mob: +372 5332 6500
rait.kera@respo.ee
eten
Peter Schouwenaar
Peter Schouwenaar

Müügijuht (Rootsi)

mob: +46 70 952 1976
peter@respo.se
ensv
Villu Teppo
Villu Teppo

Müügi- ja arendusjuht (Soojakud)

mob: +372 511 2907
villu.teppo@respo.ee
eten
Edgar Vaarik
Edgar Vaarik

Müügiesindaja soojakud (Norra, Rootsi)

mob: +372 521 9155
edgar.vaarik@respo.ee
eten
Ahti Arvi
Ahti Arvi

Müügijuht (Läti, Leedu) homologeerimisinsener

tel: +372 730 1842
mob: +372 511 0849
ahti@respo.ee
etenrufi
Valmar Visnapuu
Valmar Visnapuu

Müügijuht (Venemaa)

mob: +372 503 5754
valmar.visnapuu@respo.ee
etenru
Remo Mäoma
Remo Mäoma

Müügijuht (Mini-caravan)

mob: +372 5884 5556
remo.maoma@respo.ee
eten

Raamatupidamine ja sisseost

Raamatupidamine
Raamatupidamine

Raamatupidamine

mob: +372 501 2458
rp@respo.ee
et
Sisseost
Sisseost

Sisseost

mob: +372 512 2678
ost@respo.ee
eten

Balti Haagis OÜ

Allika tee 8, Peetri küla, Rae vald

GPS: (59.390909, 24.824483)

Kauplus avatud: E - R 9.00-17.00

Telefon: +372 650 6061
Mobiil: +372 5332 6560
E-post: info@baltihaagis ee

Müük Eestis

Tauno Rand
Tauno Rand

Müügijuht

tel: +372 650 6061
mob: +372 50 89 225
tauno@baltihaagis.ee
etru
Kevin Didvig
Kevin Didvig

Müügimees

tel: +372 650 6061
mob: +372 5332 6560
kevin@baltihaagis.ee
eten