Kodu Ettevõttest Tootmine

Tootmine

AS-i Respo Haagised pikaajaline haagisetootmise kogemus ja hea materiaalne baas on võimaldanud keskenduda lehtmetalli töötlemise kui kaasaegse haagistetootmise ühe põhialuse efektiivsuse ja kvaliteedi tõstmisele.

2009. aastal juurutasime kõrgtehnoloogilise arvprogrammeeritava lehetöötlemiskompleksi PivaPunch koos lehtterase automaatse rullist etteandeseadmestikuga ning detailide virnastamisseadmega.

2010. aastal lisasime kompleksile automatiseeritud laomooduli, mis võimaldas käivitada esimese haagiseosade automatiseeritud tootmisliini Baltimaades. Tootmisliini on võimalik tööle rakendada ilma töötaja juuresolekuta (nt. öösel, nädalavahetustel, riiklikel pühadel).

Koos tarkvaraga 549 000 € maksnud kompleksi hinnast ligi 220 000 € tuli toetusena EAS-lt.

Seade laiendab märkimisväärselt lehtmetalli töötlemisel põhineva tootearenduse võimalusi, pakkudes uudseid lahendusi haagiste sihtotstarbest, konstruktsioonist ja funktsionaalsusest lähtuvalt.

Uue seadme automaatne töötsükkel algab lehtmetalli rulli lahtikerimise ning sirgestamisega ja lõpeb monteerimisvalmis detailide ladustamisega.

Masina kiirus, efektiivsus ja paindlikkus võimaldavad seeriatootmise kõrval keskenduda ka „just-in-time“- ehk turu hetkenõudlusest lähtuvale tootmisele.

Laser_panoraam.jpg

Laserpink Amada

2016. aastal juurutati laserpink Amada LC 3015 F1 NT 4kW eesmärgiga kaasajastada madelhaagiste disaini ja optimeerimeerida konstruktsiooni. Laserpinki iseloomustab kiire läbistus, suur lõikekiirus, kvaliteetne lõikus, äärmiselt suur täpsus, ergonoomika ja kasutajasõbralikkus. Pingi juurde kuuluvad automaatne laadimistorn ja detailide korjamis-/ virnastamisseade, mis võimaldavad detaile ja materjali laadida / maha laadida ilma laseri tööd katkestamata ning tänu sellele võib laserpink töötada ööpäevaringselt. 

CNC_1.jpg

CNC FlexiCAM XL 2590

2016 aastal juurutati seade FlexiCAM XL 2590, mis võimaldab meil kiirelt ja lihtsalt ise lõigata sandwich paneele.


 

haagiste tootmine1.jpg

Plekitöötlusliin Piva Punch

 

Amada

Amada Europe 258

 

Haagiste detailide painutus

Painutuspingid Amada

 

haagise detailide loikus.jpg

Giljotiin Amada

 

Safan

Painutuspink Safan